I moooved to Barcelona!

Ahojte! Ako sa máte?
Veľmi ma teší, že to tu stále navštevujete, tak som Vám potrebovala napísať, čo je nové.
Tí, čo ma sledujú na instagrame alebo youtube si určite všimli, že som sa presťahovala do Barcelony!:) Opäť som si obula svoje cestovné topánky, zbalila kufre a voilá, mám další domov. Ked som prvýkrát navštívila Barcelonu, okamžite som sa zamilovala. Navštívila som ju už 5-krát,raz som tu bola v lete robiť au pairku a odvtedy som hovorila, že ak by som bývala v Európe, tak jedine tu.  Ako to začalo:  Bol to nápad mojej najlepšej kamošky Peti, ktorá ma za naozaj krátky čas presvedčila:)
Je to už presne mesiac, odkedy som sa presťahovala a môžem iba zhodnotiť, že to bolo aj najlepšie rozhodnutie, aké som mohla urobiť.
Som naozaj veľmi šťastná a cítim, že toto je to pravé miesto pre mňa. Ešte sa naučím dokonale po španielsky a nebude to mať chybičku:) Zatiaľ sa len učím online a pomocou knihy 2 hodiny denne, ale od budúceho týždňa plánujem chodiť aj na kurz.
Čo sa mi tu naozaj veľmi páči, že sú tu všetci ľudia usmievaví, vyzerajú naozaj spokojne a čo viac si v živote priať?
Za prvý mesiac som tu pochodila naozaj mnoho, kedže sme tu mali už aj návštevy kamošiek a rodiny, tak sme prešli všetky turistické veci, ktoré sa dali navštíviť a okrem toho, chodím sa často sama prechádzať po okolí, nech to tu spoznám čo najlepšie. 

Ja Vám pridávam pár fotiek a ak chcete vedieť ako sa tu mám, sledujte ma na instagrame : @lenkabrisiakova alebo na mojich nových videách na youtube:)

Ozvem sa čoskoro♥ Krásny deň♥
Lenka

                                                                              ♥

1 komentár:

  1. Moc ti to přeji :) Je skvělý, že se zase cítíš šťastná. Mám Barcelonu na seznamu, kam se chci určitě podívat, tak snad se mi to brzo podaří :)

    OdpovedaťOdstrániť

Linkwithin