Asymetric

Ahojte!! Dlho som sa neozývala, ale mala som toho veľmi veľa. Novinka je, že minulý týždeň som bola na 1. pohovore na Slovensku za posledné 4 roky a predstavte si, že ma rovno prijali:) Poozývali sa mi aj z iných firiem, ale rozhodla som sa, že toto bol osud a asi to tak malo byť, tak som to rovno vzala:) Práca je v Bratislave, takže posledné dni nerobím nič, iba si hľadám ubytovanie. Bolo to dosť stresujúce, kedže nastupujem už budúci týždeň. Nakoniec som dnes niečo našla asi po 100 volaniach na rôzne inzeráty, takže mi spadol kameň zo srdca a ja sa už neviem dočkať mojej novej etapy života:) 
V Bratislave mám strašne veľa kamarátov, takže to bude určite super sa s nimi opäť stretávať:) Jednou z nich je aj moja Mafin, ktorá mi nafotila tieto krásne fotečky a dohodli sme sa, že bude moja dvorná fotografka:) 

Okrem iného som bola cez víkend v Prahe na koncert Chainsmokers a bol to ten najlepší koncert v mojom živote, a to som ich pochodila už dosť:) Bylo to šíííílenstvíí, kedže ich milujem a bola tam neskutočná atmosféra!!♥ Miestami som chcela od šťastia až plakať:) Prahu sme si užili ako vždy, takže to hodnotím na jednotku:)

Toť vše z mojich noviniek:) Pozdravujem Vás a prajem krásny zvyšok týždňa:))
♥♥

Btw najdrahšia vec na mojom outfite je čiapka:D
Top, skirt : New Yorker
Hat: H&M

3 komentáre:

 1. fotky sú naozaj veľmi pekné :) je super, že ťa rovno prijali, gratulujem ;)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ahoj, v akom odveti budeš pracovať? ☺️ Tvoj CV musel byť zaujímavý..pozdravujem ��

  OdpovedaťOdstrániť
 3. držím palce nech je nový štart bez problémov :P čože to robíš? napíš nám viac zaujímalo by nás to :D kľudne aj životopis ukáž aby sme vedeli, čo zamestnávateľov zaujíma (keď už ťa toľko volali na tie pohovory :P) :D

  My Supercalifragilisticexpialidocious Diary | Live Better, Love Harder & Cure Hangovers

  OdpovedaťOdstrániť

Linkwithin