USA 2018

Ahojte!! Šťastný Nový rok všetkým!! Konečne som si našla čas tu konečne niečo napísať, kedže som sa vrátila iba tento víkend. Určite som už spomínala, že sa chystám s rodinou do Ameriky. Cestovali sme po Vianociach, 26. 12. Môj let bol z Budapešti do Amsterdamu a odtiaľ do Chicaga. Kedže sa moja zlatá sestra so mnou vymenila, dostala som sa po prvykrát do 1. triedy a ona išla na moje miesto do economy:) Zážitok to určite bol, bolo úžasné, že som si mohla roztiahnuť sedadlo na posteľ. Jedlo ma až tak nezaujalo, kedže ja nemám rada také fancy špeciality:D Zážitok to bol úžasný, ale ja by som za to asi toľko peňazí nedala. Ked sme doleteli, úplne sme mali teplotný šok, pretože nás privítalo -16 stupňov! Čakala som hocičo, ale až toto nie:D Bývali sme v Naperville, čo je mestečko pri Chicagu, asi 40 minút autom. Na druhý deň sme sa vybrali do našej obľúbenej raňajkárne Eggs Harbour, kde majú úplne úžasné jedla! Moji favoriti boli palacinky s pražnicou a slaninou, alebo omeleta s vajíčkom a syrom. Popravde, sme toho toľko až nenachodili, kedže bola neskutočná zima a v živote som nemala až taký mráz na tele, ked mi až krútilo ruky.
Skvelý zážitok bol určite pravý americký hokej, kde som sa stretla aj počas prestávky so Slovenkou Natálkou:) A dokonca som prvýkrát naživo videla požiadanie o ruku na obrazovkách♥♥ Bolo to prekrásne!!:)
V centre Chicaga sme strávili iba jeden deň, lebo sa to naozaj nedalo vydržať. V ten deň bolo -20 a pocitová teplota bola až -30!!! Šialenstvo!!
Ja som ten typ človeka, ktorý chce stále niečo skúmať a byť pravý turista, avšak sa to vôbec nedalo:/
Samozrejme som strašne rada, že som tam bola a aspoň niečo videla:) Silvester sme mali taký pohodový, hrali sme rôzne šialené hry, ktoré som si už potom nestihla kúpiť:/
2.1. Sme odleteli na Floridu, o ktorej pridám príspevok najbližšie:))

A teraz fotky! Robila som aj video, tak bude čoskoro:)

Pekný deň♥1 komentár:

Linkwithin