Zhrnutie týždňa

Ahojte!Opäť prinášam zhrnutie mojich posledných dní:) Veľa z Vás sa ma pýtalo na Lunik 9, čo tam vlastne robím. Rozhodla som sa pre dobrovoľníctvo, pretože pomáhať treba stále a chcela som svoj čas doma využiť aj nejak prospešne:) Chodím tam už druhý mesiac, každý štvrtok. Chodím do centra pre detičky. Robíme tam stále niečo iné. Vyrábame Vianočné ozdoby, šijeme, tancujeme, kreslíme. Deti sú úplne úžasné a dávajú mi neskutočné množstvo lásky:) Moje dievčatká hovoria, že sú moje detičky a ja som ich mamička:) Jedno dievčatko ma však úplne dojalo k slzám, ked ma pobozkala a povedala, že ma ľúbi viac ako vlastnú mamku:/ Je to krásne, ale aj smutné zároveň:( Vždy, ked tam prídem, všetky kričia a vrhnú sa na mňa:) Tak ako som sa tam kedysi bála ísť, mám úplne opačný názor a chodenie tam milujem:) Momentálne si riešim aj iné doborvoľníctva, takže sa už neviem dočkať:)

Okrem toho som oprášila svoje bývalé povolanie, byť modelka:D Pretože som mala fotenie pre návrhárku Lelka Lor, ktorá má naozaj prekrásne šaty!  Fotenie bolo veľmi príjemné:)
Tento týždeň otvorili v Košiciach Vianočné trhy, takže sme sa tam s dievčatami vybrali na langoš a varené vínko:) Ak ma sledujete na instagrame, určite ste si všimli, že som si vytvorila alterego Stano, ktorý Vás dúfam pobaví:) Nečakala som až takú odozvu a je úplne úžasné, ak ma ľudia spoznávajú ako Stana aj na ulici haha:) Pozrite si @jednoduchostano na instagrame:) Na mojom osobnom profile @lenkabrisiakova budú tento týždeň prebiehať viaceré súťaže, tak držím palce všetkým zúčastneným a ak ešte nesúťažíte, určite to chodte omrknúť:)

Víkend som mala pohodový, iba doma, kde som pozerala filmy pod dekou - odporúčam si pozrieť film The Road within - veľmi krásny film!

Majte sa pekne a teraz fotky!:)

úžasné makarónky od @macarons_by_lucia ♥


šaty zo stránky www.na-kd.com pre 30% zľavu použite kód LENKA30 :)


Súťaž o tento balíček na mojom insta!:)

1 komentár:

Linkwithin