Beuty tips

Ahoj Ahoj!!! Ako sa máte? Na dnes mám pre Vás pripravený beauty post o mojich dvoch novinkách:) Kedže každý deň dostávam správy, čo za make up používam, rozhodla som sa to tu napísať. Pred dvoma týždňami som zmenila svoj make up a kúpila som si tento z Pupy. Nazýva sa Extreme cover a mám odtieň 010.  Je skvelý a dokonale kryje. Je super aj hlavne kvôli tomu, že mne väčšinou v tej zime mrzne make up a mám také akokeby mapky a červený nos:D S týmto taký problém nemám. Ak ho chcem jemnejší, tak ho zmixujem s BB krémom taktiež z Pupy. Stál tuším 12 eur.Druhý pán na holenie je matný rúž z Primarku, ktorý je najlepší rúž, aký som kedy vyskúšala. Dala som si ho už aj kúpiť do zásoby, ak náhodou:) Volá sa Super Matte a stojí 2,50. Je to úplne úžasná cena, ked si to porovnám s kvalitou! :)
Mám odtieň Kendall a vyzerá tak tmavofialovo. Ked som si ho dala prvýkrát, povedala som si, že vyzerám ako mrtvola:D Ale potom sa mi to začalo páčiť a už bez neho nevyjdem ani z domu:)
Určite odporúčam!!:)
Inak! Tento týždeň mi príde moja nová kamera, do ktorej som konečne investovala:) Takže sa môžete tešiť na nové videá!!♥♥
Pekný týždeň Vám prajem!:)Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Linkwithin