Zhrnutie mesiaca

Ahojte. Povedala som si, že dnes Vám prinesiem zhrnutie za posledný mesiac, čo som robila a kde som bola:) Neviem či som tu písala, že som bola v Prahe. Mám tam kamošku, ktorá tam býva a kedže sme sa dlho nevideli, bola som rada, že som ju mohla navštíviť. Praha bola ako vždy super:) Minulý týždeň som bola na Luniku 9. Vždy som sa tam chcela ísť pozrieť, ale nikdy som nemala odvahu. Boli sme tam s Mirkou cez jednu organizáciu. hned ked sme tam prišli, tak nás obkľúčili 3 deti, tak som si rovno myslela, že nás okradnú. Namiesto toho mi všetky 3 povedali, že som krásna a objali ma. Joj, to bolo také milé:) Potom sme sa vybrali do triedy. Robili sme vianočné stromčeky z gombíkov. Vtipné bolo, ked si deti začali rozprávať niečo po rómsky, zasmiali sa a všetky pozreli na mňa. A ja som im sebavedome povedala, že im všetko rozumiem, tak sa majú ukľudniť:D A vtedy už mali môj rešpekt:D Bola som tam dve hodiny, hrali sme sa, strihali srdiečka z látky a zakončili sme to tanečným číslom:) Čo bolo krásne, že na konci ma všetky deti objímali a hovorili, žeby chceli aby som bola ich mamou♥ Dalo mi to naozaj veľa a na konci som mala slzy na krajíčku, pretože som dostala toľko pozitívnej energie.  Chcem tam odteraz chodiť každý týždeň. 
Další zážitok bol, že som bola v Krakove. Môj najlepší kamoš Jedrek mal narodeniny, tak som išla za nimi. Bola som tam iba na jednu noc, takže až tak som veľa nevidela, ale užili sme si super party. Ja na party nerada chodím, pretože ja sa nepotrebujem s nikým rozprávať a nechcem aby ma nikto otravoval (chlapci)..Chceme sa s mojimi dievčatami iba zabávať a zatancovať si samé. A tak sme sa v Krakove rozhodli, že sa vyberieme do gayclubu. A bolo to najlepšie miesto na svete. Hrali tam pesničky ako Britney Spears a samé hity a neskutočne som sa zabavila:) 
Posledná vec, čo ma najviac potešila bola, že som si sama ušila tričko:) Vôbec neviem šiť, neviem ani len používať šijací stroj. Tak som si sama ručne ušila tričko:) A na počudovanie to vyzerá super:D Som veľmi pyšná:) Okrem všetkého som začala pozerať seriál How to get away with murder a je to úplne skvelé, neviem sa od toho odtrhnúť:)Oblečenie Wildfrika, ktoré navrhuje moja kamoška Mirka♥


Choker vyrobený mnou


S JedrekomNajdivnejšie ovocie na svete

Ked som našla v sekáči tykýto kostým:D
Ak aj vy máte oblečenie, ktoré nepotrebujete, vytriedte ho a darujte niekomu kto to naozaj potrebuje

3 komentáre:

Linkwithin