Lash lifting

Ahojte! Na dnes som si pre Vás pripravila príspevok o procedúre, ktorú som vyskúšala pred 2 týždňami. Nikdy v živote som si nedala robiť nič s mihalnicami, žiadne umelé, 3D,5D a neviem koľko D ešte sú:) Moja naj kamoška Martinka si urobila kurz a začala robiť lash lifting. Ja som o tom počula prvýkrát až od nej. Ide o vytočenie Vašich vlastných mihalníc so špeciálnou procedúrou. Na konci Vám mihalnice aj nafarbí, takže efekt je dokonalý.
Trvá to hodinu a pol a aj ked som veľmi netrpezlivá, vydržala som to:) (nerada chodím aj na manikúru a pedikúru:D) Po skončení si však nemôžete umývať oči do dalšieho dňa. Musím povedať, že efekt je DOKONALÝ!!
Ja mám dlhé mihalnice, ale také krásne som ich ešte nemala. A vyzerá to úplne super aj so špirálou. Môžem to z vlastnej skúsenosti iba odporučiť!♥

Ak by ste mali záujem, tak ju môžete kontaktovať na jej instagrame: @ lashlift.addicted , kde si môžete pozrieť aj jej tvorbu:) A teraz moje fotky:)

Zajtra sa inak chystáme s kamoškami do Bratislavy na víkend a strašne sa teším! Môžete sledovať aj moje story na instagrame : @lenkabrisiakova, pretože o zábavu bude postarané:)

Pekný víkend!!♥♥


Fotka POHned po bez akéjkoľvek špirály


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Linkwithin