London baby

Ahojte! Chcela by som Vám napísať niečo o mojom výlete do Londýna. V Londýne som bola už trikrát, ale stále ked sa tam vraciam, tak sa cítim, akokeby som tam bola prvýkrát. Má to takú špeciálnu atmosféru:) Išla som tam za Agatou, ktorá je moja spriaznená dušička. Ona tam býva, tak ma k sebe pozvala. Strávila som tam 4 dni, ale keby sa dalo, ostanem aj dlhšie:) Po prílete som sa stretla s Agatou, zložili u nej veci a vybrali sa najesť. Skončili sme v jednej milej pizzerii, kde nás kuchári prekvapili a mne a Agata spravili pizzu v tvare srdiečka:) A jej frajerovi spravili obyčajný kruh. Kuchyňa bola otvorená, takže nám kuchári nonstop kývali:) Bola to sranda haha:)
Na druhý deň sme sa vybrali do mesta Wrighton. Agata tam mala fotenie, tak ja som išla s ňou ako doprovod. Kým ona fotila, ja som sa zatiaľ prechádzala pri mori, navštívila peknú kaviarničku a popozerala malé obchodíky. Večer sme sa vybrali na street festival, kde som mala najlepší burger v živote:) Kedže ja jem toľko burgrov ako nikto na svete, mohla by som ich už ochutnávať a hodnotiť ako nejaký testovač:D V nedeľu sme boli hrať minigolf a bola som historicky druhá zo štyroch!!:)Potom sme pochodili múzeá a Picadilly circus.. 
Pondelok bol čisto turistický, navštívili sme múzeum Tate modern, Tower bridge, Big Ben a zakončili sme to dalším food markerom. 
Kedže bol problém s metrom a meškal, nestihla som tým pádom autobus na letisko, strašne som sa bála, že nestihnem lietadlo, ale nakoniec neboli veľké zápchy a s dalším autobusom som došla načas:)
Bola som však prekvapená, že naše lietadlo bolo úplne plné a najviac ma potešila letuška Ester, ktorá sa mi prihovorila na ceste tam, tak by som ju takto chcela pozdraviť:) Ahoj:)

Výlet bol krásny a tu je pár fotiek:)


4 komentáre:

 1. parádny výletík, určite ste si to poriadne užili :) veľmi ti to inak sekne!

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Krásné fotky:)
  V Londýně jsem byla jednou, před asi 10 lety a moc se mi tam líbilo, ráda bych se tam ještě vrátila :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Určite treba ísť:) Často sú na letenky zľavy, tak to musíš využiť:) A dakujem veľmi pekne:)

   Odstrániť

Linkwithin