Fashion Day v Košiciach

Ahojte! Chcela by som Vás pozvať na udalosť, ktorá sa uskutoční v Košiciach 6. mája. Bude to skvelá akcia, na ktorej nesmiete chýbať!:) Bude tam pestrý program a ja tam budem mať stánok so svojimi chokers, ak by ste mali záujem si nejaký kúpiť:)

Píšem tu aj program:
Kino Úsmev a Rotaract Club Košice Vás pozývajú na premiérový FASHION DAY v Kine Úsmev!
Deň venovaný móde, filmu a lifestylu spojený s dizajn marketom, módnymi prehliadkami a charitatívnou zbierkou pre Dominiku, ktorá je od malička príputaná na vozíček, no aj napriek tomu statočne bojuje s viacerými chorobami a do tohto momentu podstúpila už 18 náročných operácii.

Program:

od 14:00 DIZAJN MARKET
-Lokálni predajcovia, lokálne značky a kúsky Vašich obľúbených fashion bloggeriek v jedinečnej atmosfére letného Kina Úsmev 

16:00 DIOR A JA / YVES SAINT LAURENT
-Využite možnosť hlasovania o tom, ktorý kultový film módy si pozrieme ako prvý! Info o hlasovaní zverejníme už čoskoro prostredníctvom FB.

18:30 SLÁVNOSTNÉ OTVORENIE A MÓDNA PREHLIADKA
- Perličku Fashion Day necháme ešte na chvíľku zahalenú tajomstvom ale všetci milovníci módy sa zaručene majú na čo tešiť!

19:00 SEX V MESTE 🍸
-Presne to čo potrebujete v letný sobotný večer. Stretnúť sa s Vašimi najlepšími newyorskými kamoškami, ako inak, pri poháriku Cosmopolitanu. Veľa nešťastnej lásky, topánok a legendárna zvučka zaručia nostalgické šteklenie nad našou najsympatickejšou ženskou seriálovou štvoricou.

22:00 VYHODNOTENIE CHARITATÍVNEJ AUKCIE
- Dražbu exkluzívnych kúskov sme ešte v Kine Úsmev nemali, tak si to dáme premiérovo s Vašimi obľúbenými fashion ikonami, a hlavne pre dobrú vec!

22:30 AFTERPARTY
- Účasť povinná, ba priam nevyhnutná. Šampanské až do rána:-)

Prídte sa zabaviť, pozrieť si dobrý film, prehliadku a pomôžte aj vy  Dominike:)


3 komentáre:

  1. Tak teraz som skákala dva metre do výšky! Šiesteho si nerobím žiadne plány a jednoznačne prídem do Košíc!!! <3
    WITH GREY WOLF

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Znie to zaujímavo, a prečo nie, keď od Košíc som len na skok? Možno sa vidíme!! :)
    Kristin

    OdpovedaťOdstrániť

Linkwithin