Zhrnutie posledných dní


 Čaute všetci!:) Ako sa máte? Chcela by som Vám napísať, čo sa udialo za posledné týždne. V Cape Towne je teraz veľké haló, pretože zásoby vody vystačia na najbližších 100 dní. V meste minú obyvatelia 800 miliónov litrov vody za deň!! Kedže je tu teraz leto a pršalo tu 3-krát, odkedy som tu, ľudia sa obávajú, čo bude nasledovať. Je zakázané polievať záhrady, takže všade vidíte iba žltú trávu. Ak niekoho chytia, ako polieva záhradu, môže dostať pokutu bo výške 500 eur. Mne príde smiešne, že veľa ľudí iba zalamuje rukami, že nemôžu polievať svoje záhradky a že to vyzerá hrozne..ja by som skôr rozmýšľala nad tým, že nebudeme už mať čo piť.. Budeme si musieť kupovať balené vody, ako v Ázií. Musíme iba dúfať v dažde a že sa to všetko nejak vyrieši.
Dalšia vec, ktorá je u mňa nová, a to, že som začala chodiť na herecký kurz do reklám. Bart mi to kúpil ako darčk, kedže on tento kurz absolvoval. V pondelok som mala prvú hodinu a bolo to úplne úžasné!! Jedna hodina kurzu má 3 hodiny. Najprv nám režisérka vysvetlí isté veci, ako sa predstavovať a ako zvládnuť kastingy. Mali sme aj svoju prvú rolu, ktorú sme museli zahrať. Na konci hodiny nám ukáže videá, aby sme sa videli.. Je to strašne zvláštne a za tie roky som nikdy nevidela seba, ako sa predstavujem a hrám na kastingoch:) Dnes mám dalšiu hodinu, tak sa neviem dočkať!
A posledná novinka, že sa s Bartom sťahujeme do nového, kedže podnájom v našom domčeku už skončil. Bolo to veeeeľmi dlhé hľadanie, pretože sme chceli podnájom iba na 2 mesiace a v meste, ale je to neskutočne drahé. Skončili sme nakoniec v krásnom minidomčeku na Hout Bay,čo je 20 minút od centra. Aspoň trochu bližšie. Sťahujeme sa koncom januára:)
A inak, čakám iba na potvrdenie od klienta, ale nabudúci týždeň budem točiť reklamu pre Peugeot, čo je úplne super, kedže moje milované autíčko je Peugeot, tak to bude zaujímavé:) Držte mi palce:)
Pozdravujem Vás!!♥
2 komentáre:

  1. fúha, s tou vodou to musí byť ozaj nepríjemné, držím palce, nech sa to vyrieši ;) a vyzerá to, že v tvojom živote ide všetko, ako má, priam žiariš spokojnosťou :)

    Sabi z blogu Beautiful savage

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Páni, gratuluju k takové příležitosti natočit reklamu. :)

    Ela

    OdpovedaťOdstrániť

Linkwithin