My CT life

Čauky! Konečne som si našla čas Vám niečo napísať:) Zmenila som svoju destináciu a pricestovala som do Hong Kongu. Posledný týždeň v CT som si krásne užila, s Bartom sme strávili každú minútu dňa. Chodili sme na raňajky, kedže ja to neskutočne milujem:) Ráno vstať, vychystať sa a ísť na nejaké pekné miesto, kde si dám moju kávičku a raňajky:) Hlavne posledné raňajky boli úžasné.. Lievance s javorovým sirupom a slaninou..mmmm♥ Mali sme aj rozlúčkovú grilovačku s Bartovou rodinou, kde som sa aspoň trochu snažila opáliť, ale veľmi mi to nevyšlo:D 
Dostala som od Barta zapaľovač, kde dal vygravírovať Milujem ťa:) je to jedno z 4 slov, ktoré vie po slovensky:D Okrem toho som si chcela kúpiť makeup, ale verte, že odtieň  na mňa ani nemali, kedže som ako stena:D Za to som prvykrát v živote videla make up na afričanky:) Let som mala skoro 24 hodín, ale prežila som:) Ešte stále mám jet lag, takže neviem spávať a zaspím vždy okolo 6 ráno:/ Snád sa to zlepší... Ja som si konečne stiahla video maker, tak už sa teším, ako spracujem moje videá:)

Majte sa krásne a užite si víkend:))


3 komentáre:

  1. Tie mejkapy:D Teším sa na videjká:)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. vy dvaja ste úplný pár snov, nemôžem z vás ;) a snáď sa ti konečne podarí lepšie spávať, ja by som z takého jet lagu bola hrozne na nervy!

    www.beautiful-savage.blogspot.sk

    OdpovedaťOdstrániť

Linkwithin