Efit a COAX CRF v Envy Klinike


Ahojte! Veľa z Vás si určite všimlo na mojom instagrame video, kde cvičím a mám po sebe káble:) tak Vám to teda vysvetlím:) Ide o nové cvičenie s názvom Efit, ktoré je úplne skvelé! Metóda je založená na veľmi účinnom precvičovaní všetkých svalov súčasne (90 % svalov), čo výrazne skracuje čas tréningu. Želaný výsledok sa tak dostavuje veľmi rýchlo. 20 minút cvičenia na stroji EMS zodpovedá 90 - 120 minútam intenzívneho cvičenia.

 Efit je zameraný na formovanie tela, redukciu celulitídy a tukov a celkové zlepšenie postavy. Najprv Vás oblečú do špeciálneho odevu, ktorý predtým namočia, aby ste boli lepšie vodivá. Trénerka AĎKA Vás potom pozapína do prístroja, kde cítite, ako Vám po tele ide elektrina. Prirovnala by som to k pocitu mravčenia. Nezdá sa to, ale aj najmenší pohyb, je s týmto prístrojom makačka. Ked som spravila 10 brušákov, už mi to stačilo:) Robili sme tréningy na nohy, potancovali sme, poboxovali a zapotili sa:) Naozaj to vyzerá ľahko, ale nie je, verte mi:)


Po Efite som chcela byť v čo najlepšej forme, ked odídem do Číny, tak som chodila na COAX CRF, ktorý je zameraný na odstránenie celulitídy a rozpúšťanie tukov.Prístroj využíva kombináciu kavitačného ultrazvuku a rádiofrekvencie. Kavitačné nízko frekvenčné ultrazvukové vlny sa šíria v koži, uvoľňujú rozpustený plyn vo forme malých bubliniek, čím spôsobujú bunkové narušenie a narušenie fibrózy.
Rádiofrekvencia zohrieva tukové bunky, rozkladá ich a posiela do lymfatických uzlín, kde sa ich telo zbaví prirodzenou cestou.
Je to príjemné a pociťujete iba teplo na mieste, kde si to dávate robiť. Bola som na tom 3-krát a musím povedať, že vidím výsledky! Samozrejme, že už pomaly s vekom sa budem musieť o seba viac a viac starať a som veľmi rada, že som mala možnosť vyskúšať práve toto. S výsledkom som úplne nadšená, kožu na nohách mám krásne napnutú a aj ked som nemala bohvieakú veľkú celulitídu, momentálne úplne zmizla. 
Môžem to len a len odporučiť a Envy je podľa mňa top klinika na Slovensku. Chodila som k nim aj na kožné, ked som mala problémy s akné, na procedúry aquaclean a teraz som vychodila toto úžasné cvičenie. Veľmi by som chcela vyzdvihnúť personál, hlavne moju skvelú trénerku Andrejku Kavuličovú, ktorá je aj majsterka Slovenska vo fitness, takže sa naozaj vyzná a spolu sa nám cvičilo úplne najlepšie:) 
Celý interiér kliniky je prekrásny a ešte aj izby pre pacientov po zákrokoch sú krajšie, ako v hoteloch:D S výsledkom som nadmieru spokojná, zajtra letím do Číny, tak môžem povedať, že som na 100 percent pripravená:)

Dakujem klinike Envy, že mi naozaj dopomohli a mala som možnosť absolvovať tieto novinky:) A prajem hlavne majiteľke Natálii Selvekovej veľa spokojných zákazníčiek, pretože odvádza skvelú prácu:)4 komentáre:

  1. super to tam vyzerá, asi to cvičenie vyskúšam :)ide leto

    OdpovedaťOdstrániť
  2. uz by mohol byt aj nejaky novy post..si myslim

    OdpovedaťOdstrániť
  3. to by teda mohol asi na nas nema cas :D

    OdpovedaťOdstrániť

Linkwithin