Home sweet home:)

Ahojte!! Ozývam sa po dlhej dobe...Dôvod je taký, že aj ked som sa vrátila na Slovensko, bola som tu len dni:D Hned som odcestovala do Poľska za mojimi kamošmi, vrátila sa domov na pol dňa a nečakane odcestovala do Taipei-u:) Nikto o tom nevedel, až na jedného kamoša, čo mi pomohol všetko zorganizovať:) Pripravovala som si pre všetkých prekvapko.. Bolo to pre mňa úplne utrpenie, kedže som sa nevedela dočkať a chcela som to všetkým povedať:D Cestovala som necelý deň a mala som len jeden prestup, čo je skvelé:) Pricestovala som o pol  9 a mala som pol hodinu na sprchu, makeup, oblečenie sa a dať sa do formy, že som vôbec tak dlho necestovala nie som unavená:D Zorganizovala sa večera a nikto netušil prečo..ked som vystúpila z taxíka, videla som všetkých pred vchodom, ako fajčili..tak som sa skryla a vyskočila na nich:) Všetci skoro odpadli:) Bolo to veľmi emotívne a taká šťastná som ešte nebola nikdy:) Bol to asi môj najlepší deň v živote:) Vidieť všetkých ľudí, ktorí sú pre mňa ako druhá rodina a tak veľmi mi chýbali..Bolo nás asi 15..po večeri sme sa vybrali na pre party, potom na party a afterparty:D Toľko, koľko som sa ten deň objímala so všetkými, som ešte nezažila:D Strávila som tam nádherných 10 dní. Stihla som navštíviť veci, ktoré som predtým nestihla.. Bola som na lanovke, ktorá vedie na hory, bola som na vrchu 101 Tower cez deň aj večer, zažila som skvelé párty, ešte lepšie afterparty, ktoré trvali aj do 11 rána, navštívila som mestečko v horách, dotkla sa Pacifického oceánu a čo je najdôležitejšie, zažila som to s mojimi milovanými:)
Stalo sa mi však, že som nestihla v nedeľu môj let, kedže sme boli na mojej poslednej večeri a nejak sa to pretiahlo, plus premávka spôsobili, že som došla neskoro a check in už bol zavretý..:/ naštaštie bolo taký istý let na druhý deň, tak som si môj pobyt predlžila o deň:) let som stihla, avšak môj let z Istanbulu do Budapešti bol odložený kvôli snehu, tak som od 4 ráno stepovala na letisku..Prežila som to v zdraví a môžem prehlásiť, že som DOMA!!:) (Na mesiac:D)
Ked si sadnete v metre k slečne, ktorá má tiež choker a poprosí Vás o fotku:D


Ked Samaya zaspala v kine:D
toto nemám ani šajnu, čo to je..vraj nejaké mäso v želé11 komentárov:

 1. ty aj nevyspatá vyzeráš úplne dokonale ;) super post!

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Chlapec na 11 fotke riadny fesaak ��

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Lenka ste teraz s egom kamosi , alebo je sanca ze sa date znova dokopy ?? :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Sme kamoši a tak nám to zatiaľ vyhovuje:)

   Odstrániť
  2. tak si dobra :-) neviem si predstavit byt iba kamaratka s niekym, koho milujem

   Odstrániť
 4. Super vyletik teda 😊 A to si sla len tak ich navstivit, ci aj nejaky iny zamer? A kam potom cestujes? Dnes som ta videla na Mlynskej z butiku, kde pracujem .. Uz asi tretikrat alebo stvrtykrat som ta videla v meste 😀

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Cestujem do Číny a potom do Hong Kongu:) A áno, ja chodim cez mlynsku do posilky a sauny, takže tam chodím každý deň:DD A kde pracuješ?:)

   Odstrániť
 5. Leni, ja som bola v Taipei pred rokom s agenturou Fashion. To mesto uplne milujem! ❤ Hned by som sa vratila spat.
  P.S. To cudne jedlo som skusila a je to poriadny hnus ����

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Takže vidím, že zdielaš so mnou rovnaký názor na Taipei:) A teda som rada, že som to neskúsila, haha:D

   Odstrániť

Linkwithin