Hello Kitty cafe ♥

Ahojte!! V piatok som navštívila opäť jedno krásne miesto, a to Hello Kitty café:) Taipei je zaujímavý hlavne týmito špaciálnymi kaviarničkami a ja to milujem♥ Toto miesto je niečo pre moju detskú dušičku.. Všetko ružové a krásne:) Je to ale naozaj veľmi drahé..(na taiwanské pomery) Obed by som si tu asi nedala:D Dali sme si aspoň takýto ňuňu koláčik:) A teraz fotky, nech Vám to tu priblížim:)

No nie je to chutné?:) ♥
13 komentárov:

 1. aká milá kaviareň :D muselo byť super :)
  http://bonesincouture.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 2. jemine, vyzerá to tam úžasne! :D takéto originálne miesta zbožňujem :)

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Pre mňa absolútna dokonalosť :D ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Leničko a čo to septum v nose? :O Nieje oridžo že?!

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Lenka , to obocie maš naozaj nepekné ... preco s aspon neupravis vytrhaním do tvaru v jednej líínií ? nemusis si ho zuzovat ani onho prist, jednoducho maj hrube obocie, ale upravene preboha ... zjemní ti to tvoju tvár a budes ver mi vyzerat este aj mladsie :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. anoooo Lenka, suhlasim, to obočie je veľmi škaredé takto, vyzerá neupravene.. pochybujem že tá celebrita podľa ktorej ho máš také, má tiež takto neupravene ...rob s tým niečo prosím ťa!!

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Jééé, tak roztomilejší cukrárnu jsem ještě neviděla! :)

  www.lettertomywardrobe.blgospot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Tak toto je pre mňa rozprávková kaviarnička! Keď som bola menšia som hovorila, že si takú otvorím u nás v Trnave :D Ale Hello Kitty ma drží doteraz, takže úplne by som tam bola vo svojom živle :D A ja som ti išla obočie akurát pochváliť a tu nado mnou čítam tie komentáre... No, každý nech ma také, aké sa mu páči :) Za mňa super!

  OdpovedaťOdstrániť

Linkwithin