Dlho som rozmýšľala, že ktorú farbu si vyberiem, pretože som chcela všetky, ale nakoniec vyhrala táto zelená. Takáto farba je typická parkovská a je taká neškodná, takže sa mi hodí ku viac veciam ako napríklad oranžová. Čo je najviac super, že má vo vnútri plyš, takže je veeeeľmi teplá a nie je mi v nej zima ani ked mám iba tričko na sebe. Takéto niečo som potrebovala už veľmi dlho:D Trochu som si na ňu počkala, kedže boli sviatky, tak to bunde tvalo mesiac, ale konečne je tu. Okrem toho som chcela nejakú bundu s kapucňou, kedže všetky mám bez nej a kedže nenosím často dáždniky, tak sa taká kapucňa zíde:D Mám k tomu milovaný šál a dalšiu favoritku tohto leta, a to je biela čiapka.
Fotky sme spravili s mojou Kikuškou, ktorá si na mňa našla čas, aj ked tu bola len na chvíľku, takže si to veľmi vážim, a aj týmto jej chcem veľmi pekne podakovať:) Ona je tak úžasný a hlavne veselý človiečik, že s ňou strávený čas je úplne skvelý. Dali sme si potom raňajočky v San Domeničku, a kedže som tam už vyskúšala všetko a trochu som všetkého aj prejedená, moje nové fejvrit je granola s ryžovým jogurtom, či jak sa to volá to ryžové niečo:D Mňam.
Odo mňa všetko, posielam pusky!!
GIVEAWAY!!!!!
![]() |
Parka: www.oasap.com Šál: Primark Rifle: Mango Topánky: New Yorker kabelka: klasika Mišo Sveter: sekáč |
![]() |
S Kikuškou♥ |
Krasny outfit, moc ti to slusi :)
OdpovedaťOdstrániťjéj Leňúch, krásne si to napísala, na teba si vždy rada vyhradím čas, aj keď som v KE len na chvíľu :* <3
OdpovedaťOdstrániť♥♥♥
Odstrániťmohla by si dať presný link na ňu ?? :) ď
OdpovedaťOdstrániťJe v popise:)
OdstrániťLeni, ako vždy si krááásna! :)
OdpovedaťOdstrániťKatik z .BeautyMissfits.
Super místo na focení a jsi opět naprosto nádherná <3 parka s tou šálou je skvělá kombinace, modlím se, až za týden narazím v Primarku na nějakou podobně skvělou!
OdpovedaťOdstrániťtak snad ano, lebo ta šála je najlepšia:) Potom napíš, či si našla:)držím palce:)
Odstrániťmame rovnaku parku šal aj kabelku:DD milujem tvoj štyl :*
OdpovedaťOdstrániťZase nadherna ako vždy !!!! :) kraaasna je ta parka 👌
OdpovedaťOdstrániťahooj pls aku maš veľkost ?
OdpovedaťOdstrániťS-ko:)
OdstrániťAhoj Lenka, prosim ta, vsetko v poriadku dojde ak si objednavas nieco z tej stranky? :D nemam velmi skusenosti s internetovymi obchodmi, ale tento ma celkom zaujal :) dík
OdpovedaťOdstrániťAno, všetko prebehlo rýchlo a hladko:) Určite odporúčam:)
OdstrániťSi krááááásna! ty musíš byť svetovou topmodelkou! škoda ťa na Slovensku....
OdpovedaťOdstrániťtak vidíš, nie som:DD haha:) A dakujeeem:-**
Odstrániť